Mūsų Miestelis » Naujienos
Padėka už pagalba

Spalio 22-osios vakarą Leipalingyje kilus gaisrui, smarkiai nuketėjo ir namų neteko Audronės ir Erlando Leonavičių šeima, auginanti dvi mažametes dukras bei Aldona Grajauskienė.  

Po nelaimės Druskininkų savivaldybė šeimai skyrė socialinį būstą Viečiūnų miestelyje bei 1900 eurų išmoką, dar apie 4500 eurų paaukojo bendruomenės žmonės, prisidėję ir pagalba drabužiais, buities reikmenimis. Ypatingai dosnūs ir geranoriški buvo Leipalingio miestelio žmonės.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie pagalbos nukentėjusiai šeimai. Suvieniję jėgas ir ištiesdami pagalbos ranką nelaimės ištiktiems kaimynams ne tik stipriname bendruomenę, bet ir tampame geresniais ir žmogiškesniais. Ačiū, kad nelikote abejingi.

Kaip informavo socialiniai darbuotojai, šiuo metu šeimai labai reikalingi baldai.

Norintieji padėti šeimai gali kreiptis į Druskininkų Socialinių paslaugų centro Viečiūnų skyrių: (8313) 41 214 arba Leipalingio skyrių (8 313) 41 246.

Info : www.druskininkai.lt

 
 
NAUJAMETINIS SIAUTULYS 2017

Leipalingiečiai ir sugryžę į Tėviškę kalėdinėms ir naujametinėms šventėms miestelėnai ir Jų svečiai Naujuosiu 2017 uosius metus, turės galimybę sutikti įspūdingiausiai Leipalingio istorijoje.

Pramoginis Šou "Nuotaikos kalviai" kartu su Leipalingiečių sąskrydžiu, organizuoja grandiozinę Naujųjų metų pasitikimo šventę. "Naujametinis siautulys 2017" .

Vieta buvo pasirinkta Restoranas "Erebuni" veršių kaime, nes tik čia Jus Mielieji svečiai sups jauki aplinka, skanus maistas ir nepakartojamas Naujametinis šou kurio neužmiršite visus metus. Mes rūpinamės savo svečiais todėl Jūsų patogumui jau po Naujūjų sutikimo Jus vežios specialus Naujametinis taksi .

maža to tai puiki proga susitikti čiabuviams ir sugryžusiems į Tėviškę žiemos švenčių maratonui. 

Turiu pastebėti kad tik męs Jums galime pasiūlyti tokio lygio Naujametinę , šventine programą visoje Druskininkų savivaldybėje, Todėl tikrai nebus gėda pasikviesti Jums savo svečius į šį nepakrtojamajį ŠOU.

 

plačiau
 
Policijos kirtis rugsėjį


Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos šį rugsėjį numatė keletą vairuotojams neįprastų patikrinimų.
 

plačiau
 
kaip sužinoti ar jūsų klausomasi

Jūsų dėmesiui pateikiame 8 slaptas kombinacijas mobiliajam telefonui, apie kurias tau nepasakys nei vienas operatorius. Atrodo, kad mūsų pasiklauso?

plačiau
 
Leipalingyje praūžė pavasario renginių maratonas.

Balandžio mėnesio 23 -ios dienos, saulėtąjį šeštadienį, Leipalingio miestelyje ir seniūnijoje, praūžė net keturi renginiai ir pažadino miestelio bendruomenę iš žiemos miego.

Be jokios abejonės svarbiausias renginys buvo akcija "Darom", kurią organizavo Leipalingio bendruomenė, o akcijos vadeiva paskyrė, aktyvų bendruomenės narį, puikų vadybininką, Darių Žakauską. Akcijoje dalyvavo apie trisdešimt aktyvių Leipalingiečių, kurie rinko šiukšles Leipalingio parke ir aplink tvenkinį,  tvarkė teritoriją prie kapų ir kitas Leipalingio miestelio prieeigas.Po akcijos ,,Darom" dalyviai susirinko piknikui prie vandens telkinio ,esančio Leipalingio parke ir vaišinosi akcijos rėmėjų "Trolių pica" pristatytomis picomis, užgerdami Dariaus Žakausko prileista beržų sula.

Tuo pat metu Leipalingio Kultūros namuose vyko, Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacijos visuotinis ataskaitinis susirinkimas ,kurio darbotvarkėje buvo metinė veiklos ir finansinės atskaitomybės ataskaita už 2015 metus, šių ataskaitų tvirtinimas ir kiti einamieji klausimai.

Tik pasibaigus susirinkimui, miestelio svečiai ir patys miestelėnai skubėjo  į  LRT  laidos “Gimtoji žemė”   Jorio apdovanojimų  “Už tai, kad visiems būtų geriau ” nominantų  apdovanojimo ceremoniją.  Nominantų sąraše buvo  mūsų seniūnijos ūkininkė Gražina Auguvienė, kuri rūpinasi ne tik šeima, savo verslu, ji yra ir aktyvi Bilso bendruomenės pirmininkė, atsidavusi savo kraštui, puoselėjanti bendruomeniškumą. Gražina Auguvienė suburia bendruomenės narius įvairiems renginiams, socialinei veiklai, stengiasi išsaugoti krašto tradicijas.

Vakarėjant, Druskininkų baikerių klubas "Vorai MC Druskininkai" sugūžėjo į "Fredžio sodybą" į Dzūkijos Moto sezono atidarymo šventę. Iškratę iš baikerių rūbų po žiemos užsilikusius kandis,  išblizginę apmusijusią moto techniką, aktyviai rinkosi į linksmą šventę.  Baikerių  šventėje dalyvavo mūsų seniūnijos gyventojas ūkininkas Antanas Vailionis. 

Tad Leipalingieti,  jeigu šeštadienį sėdėjai namuose ir inkštei, kad nėra ką veikti, pats esi kaltas.

 

 
 
Į Leipalingį atvyksta Kulinarinis Šou !

Vasarą patys pirmieji pajunta mažų miestelių sodininkai, kai vos atšilus orams pirmieji turi galimybę nusiskinti pačių užaugintą šviežią daržovę ar vaisių.
Šį kartą gerų naujienų televizija, tv laidos filmavimą "Žalias skonis" perkelia į mažą ir jaukų miestelį Leipalingį, Svečių namus "Alėjos ąžuolas". Laidos vedėja Irena Žentalytė visus Leipalingiečius kviečia susipažinti su kitokia mityba, sveikesne gyvensena ir su tuo kaip galima pasigaminti salotų, sriubų kokteilių ir kito gyvo maisto iš šviežių uogų, daržovių ir vaisių. Filmavimo metu turėsime galimybę ne tik stebėti maisto gamybos procesą bet ir pasmaguriauti.
Kviečiame Jus Leipalingiečiai į Kulinarinio Šou "Žalias skonis" filmavimą balandžio 8 dieną, 19 val. Svečių namuose "Alėjos Ąžuolas" Džūkų g. 21, Leipalingyje.

 
 
Kodėl Leipalingio jaunimas atsidūrė gatvėje.

Šeštadienio vakarą, gryždamas po darbų šiek tiek nustėrau. Miestelėnų vadinamos didžiosios "Aibės" aikštelėje pamačiau būrį jaunimo, atrodė lyg kažkoks Kaziuko progą renginio tęsinys vyksta.

pradėjus bendrauti su Jaunimu paaiškėjo kodėl jie čia ir ką jie veikia, vienas per kitą pasakojo kad prieš tai jie žaidė futbolą mokyklos stadione iš kurio mokyklos sargo buvo išvaryti, nenurodant priežasčių, "gal pagirios kamuoja" juokavo vienas jaunuolis. Azartas ir pergalės skonis daro savo todėl Leipalingio jaunimas futbolo varžybas tęsė tiesiog "Aibės" automobilių stovėjimo aikštelėje.

Mokyklos sargas kuris turėtų saugoti mokyklos turtą ir tapti atsakingu už lauko sporto inventorių, kuriuo šeštadienio vakarą naudojosi Leipalingio jaunimas, nusprendė nutraukti Leipalingio jaunimo futbolo varžybas, ir užsidarė mokyklos patalpose pats tapdamas saugomu inventoriumi, nes mokyklos patalpos ir taip yra apsaugotos spynomis ir signalizacijomis.

O gal slapčia per kitą pusę sargas išpėdino į šiltą guolį ?

į šį klausimą atsakymo ko gero neturėsime, bet mokyklos vadovybei gal ištiesų reikėtų peržiūrėti sargo pareigybines instrukcijas ir įtraukti punktą kad sargas turi prižiūreti kad nebūtų niokojamas mokyklos teritorijoje esantis sporto ir kitas inventorius, o ne vaikomi vaikai iš teritorijos kad nebūtų niokojamas mokyklos teritorijoje esantis sporto ir kitas inventorius, taip palengvinus savo sunkų sargo darbą .

 

Mindaugas Kvetkauskas

 
 
Boulingo komandos

Štai ir sudarytos komandos baulingo lygai laimėti :


Leipalingieciu saskrydis :
Marius kaluškevičius
Benas Jarmalavičius
Jonas Juoska
Irma Bingelienė
Vilda Juoskienė (atsarginis žaidėjas)

Fredžio sodyba :
Marius Baltrušaitis
Aidas Baltrušaitis
Vitas Muliuolis
Lukas stravinskas
Virga pavasarienė ( atsarginis žaidėjas)

 

 
 
Leipalingiečių boulingo karštinė

Boulingo karštinė, kviečianti miestelėnus prabusti iš žiemos miego

Vieniems šalti žiemos vakarai asocijuojasi su tingiu drybsojimu ant sofos priešais televizorių, tačiau atsiranda vis daugiau kitokio laisvalaikio leidimo entuziastų. Vienas jų, “Leipalingiečių sąskrydžio” organizatorius Mindaugas Kvetkauskas. Vos išgirdęs, kad Laisvalaikio klube “Sūkurys” organizuojamas baulingo turnyras “Boulingo lyga 2016”, Mindaugas nieko nelaukęs ėmė burti leipalingiečių komandą, norėdamas įrodyti, kad visada galima rasti prasmingos ir įdomios veiklos: “Komandą rinkome iš savanorių, kurių atsirado labai daug, todėl manau, kad Leipalingį vis dėlto atstovaus net dvi komandos.

plačiau
 
Kviečia teikti pretendentus Kultūros puoselėtojo premijai gauti

Druskininkų savivaldybė garbingiausią kultūros srityje apdovanojimą - Kultūros puoselėtojo premiją nuo 2001 metų skiria labiausiai nusipelniusiems Druskininkų krašto meno žmonėms bei kolektyvams. Premija skiriama už reikšmingą, aktyvią ir kūrybingą veiklą kultūros ir meno srityje: puoselėjant ir skleidžiant profesionalųjį bei mėgėjų meną, ugdant Druskininkų bendruomenės tradicijas, plėtojant edukacinę veiklą, kuriant menines programas, organizuojant kultūros renginius druskininkiečiams bei kurorto svečiams, rengiant bei įgyvendinant naujus (novatoriškus) kultūros projektus, dalyvaujant ir reprezentuojant Druskininkų savivaldybę svarbiausiuose respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose, inicijuojant ir realizuojant garso, vaizdo įrašų bei kitų leidinių, užtikrinančių nematerialaus paveldo išsaugojimą, leidybą.

plačiau
 
1   2   sekantis  >>